Fenerbahçe’de Aziz Yıldırım adaylıktan çekilme şartını açıkladı! Beşiktaş ve Galatasaray’a sert gönderme

Fenerbahçe Olağan Seçimli Genel Kurul Toplantısı, 30 – 31 Mayıs 2024 tarihlerinde  Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde gerçekleşecek. İlk toplantıda yeterli çoğunluk sağlanamaması durumunda ise Genel Kurul, 8-9 Haziran 2024 tarihlerinde aynı yer ve saatte toplanacak.

Kritik seçim öncesi başkanlığa adaylığına koyan Aziz Yıldırım’dan sürpriz açıklama geldi. Yıldırım, Süper Lig’de Fenerbahçe şampiyon olduğu takdirde başkan adaylığından çekileceğini açıkladı.

İşte Yıldırım’ın açıklamalarından öne çıkanlar:

– Beşiktaş, Jose Mourinho için ‘7 milyon euro’ya anlaştık’ diyormuş. Üstüne 5 daha vereyim, 12’ye anlaşsınlar. Yalan konuşuyorlar. Bazı insanların tetikçiliğini yapmaya çalışıyorlar. Yakışmıyor Beşiktaş’a. Yanlış yapıyorlar. Çok şey söylerim ayıp olur. Buradan Sayın Hasan Arat’a söyleyeyim. Bu tip şeylerden vazgeçsinler.

‘BIRAKSINLAR BU İŞLERİ’

7 milyon euroya geliyorsa, biz çekilelim. Bıraksınlar bu işleri. Beşiktaş’ın böyle bir gücü yok. Ayıp, beni daha fazla konuşturmasınlar. Birbirimize saygılı olacağız. Jose Mourinho, ‘Reklam çekimi için İstanbul’a geldiğimde, Beşiktaş’tan 2 kişi otele geldi. Onlarla sohbet ettik’ dedi. ‘Öyle bir görüşmemiz olmadı’ dedi. Konu budur.

– Galatasaray’a karşı üstünlüğümüzü son dönemlerde kaybettik. Gittik yendik iyi oldu. Çocukların hepsi okula formalarla gitti. O mutluluğu hep beraber yaşadık. Biz Galatasaray’ı her zaman yeneriz.

‘ÇİVİ BİLE ÇAKMADILAR’

 – 2018’den bu yana bir tane çivi bile çakmadılar. Boya badana bile yapmadılar, 2018’de planımız neyse ona devam edeceğiz. Yönetimi bilinçli olarak yarın öğleden sonra tamamlayacağız.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir